Мегз тежко болна на легло

19224
7

Вече четвърти ден топ дизайнерката Мегз не може да стане от леглото. Каканашева падна болна едва ден след финала на риалитито си. “Дори не можа да се зарадва на огромния си успех, коментират близки до дизайнерката. Веднага я откарахме в болница с много висока температура". Самата Мегз се включи на феновете си с клипче в Инстаграм, в което видимо изглежда в много лошо здраве. Дизайнерката казва, че всичко я боли и че не може да издържа повече да е прикована на легло.  

Близките на Мегз коментират, че се е преуморила, защото е трябвало да се справи с работата си и риалитито едновременно. "Тя е перфекционистка. Искаше всичко да е идеално и буквално не спеше, за да смогне. Накрая стресът и преумората си казаха думата". 

Злите езици пък коментират, че може някой да е урочасал красавицата. “Нищо чудно някой да ѝ е направил магия. Тя не спира да навира успехите си в носа на хората и ги дразни до лудост. Това, че Нова застана зад гърба ѝ, вече преля чашата". 

Риалитито на Мегз имаше огромен успех и се превърна за нула време в най-гледаното интернет шоу. Шушука се, че Каканашева веднага е получила оферта за втори сезон.



Източник: ХотАрена
Виж коментарите (7)
Още новини от Национални новини:
Шкварек срещу ПП-ДБ: Нарцистични и неадекватни сте
Срив в българската шивашка индустрия заради вноса на евтини дрехи...
9 май е дата на поражение, а не на триумф за България
Разместване при най-големите банки след приемането на еврото в Бъ...
Американско семейство: В САЩ едва свързвахме двата края, в Българ...
Ангел Кунчев: Ще хвърлим тонове отрови в природата с нищожен ефек...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).