Мартин Димитров обвини ГЕРБ в два гряха

3107
2

Смятам, че има хора в ГЕРБ, които не искат да продължи това правителство. Това заяви депутатът ПП-ДБ Мартин Димитров.

"Какво се промени в последно време? Какво е различно? Различното е това, което се случи в София. ГЕРБ формира мнозинство в общинския съвет, което мнозинство е изцяло под контрола на ГЕРБ. Това стана заедно с БСП, "Възраждане", ИТН и ВМРО, които се представяха за опоненти. Очевидно е имало много тайни срещи. Защото няма как да избереш всички председатели на комисии без това да е организирано, да е имало много тайни срещи, подготовка", посочи пред обществената телевизия Димитров.

"И ГЕРБ сега се питат защо, ако са го направили в общинския съвет да не опитат да го направят и в Народното събрание", пита депутатът.

По думите му преговори "официално не сме видели да се водят".

"Как избираш за няколко часа председатели на всички основни комисии, ако това не е подготвено?", пита Димитров.

И отговаря:

"Естествено, че е било разпределено между ГЕРБ, "Възраждане" и БСП".

Виж коментарите (2)
Още новини от Национални новини:
Велев: Държавният служител получава значително повече "чисти" пар...
Загиналите две деца на АМ "Тракия" са футболисти от академията на...
Правителството вдига цените на винетките от 1 август
Срокът изтича: Какво се случва с левовете ни след 1 юли?
Видео от мястото на ПТП-то с трима загинали на АМ "Тракия"
2 жени загинаха в тежко ПТП, 5 трупа за броени часове


Виж още: