Манол Генов: Подкрепата за президента Румен Радев на 21 ноември е залог за България на бъдещето!

3643

"На 14 ноември всички ние преминахме през трудните избори за нов български парламент. Резултатите са факт. Пред нас е предизвикателството да се състави най-добрият вариант на ново коалиционно правителство, което решително и безвъзвратно ще прати в миналото управлението на корупция, хаос и зависимости", заяви Манол Генов от БСП. И добави:

"Но от всички нас зависи да извървим докрай и достойно целия изборен процес. На 21 ноември България трябва безапелационно да препотвърди избора си за втори президентски мандат на Румен Радев. Огромна част от българските избиратели в градове и села, в близка и далечна чужбина, показаха с вота си "за“ Румен Радев на първия тур на президентските избори, че знаят кого искат начело на държавата. Успешното избиране за втори мандат на президента Румен Радев на 21 ноември е залог България на бъдещето да я има!

Преди година и половина неговият вдигнат юмрук срещу мафията и корупционната власт надигна вълна от всенародна подкрепа. Сега е моментът да мобилизираме енергията и подкрепим на балотажа президента Румен Радев.

Като един от новоизбраните народни представители от левицата знам, че отговорността за трайната смяна на модела на управление ще е на всяка крачка, но и ще зависи от всеки един от нас. Затова горещо ви призовавам да бъдете активни и отговорни в деня на втория президентски тур. "Румен Радев президент за втори мандат“ е изборът за променена България, каквато всеки от нас заслужава!

Гласът на всеки от нас на 21 ноември "ЗА“ Румен Радев е глас за достойна България! Подкрепете доказаното достойнство с избора си за №6 в бюлетината!"

Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
Премиерът Румен Радев: Дали сме достатъчно, държавата няма да нал...
Кафе за 3,50 евро, гирос за 5 евро и гръцка салата за 10 евро: Ак...
Новата власт подхваща мистерията "Петрохан – Околчица"
Въвеждат две различни тарифи за водата
България влезе в Топ 10 на световна класация, която ще изненада м...
Предупреждение от АПИ: Възможни са проблеми с купуването на маршр...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).