МВР награждава полицаите, помагали при наводненията по Черноморието

2132

Министърът на вътрешните работи - с жест към униформените, спасявали животи при наводненията по Черноморието през миналия месец. На тържествена церемония в МВР Калин Стоянов ще награди полицаите, участвали активно в справянето с бедствието, което остави Царево и още няколко морски курорта и малки населени места под вода.

След възстановяването от обилните порои държавата се зае с проверки на незаконната сеч в района, както и с укрепване на язовирните стени. Правителството реши семействата на всяка от жертвите при бедствието да получат помощ в размер на 15 000 лева, докато за останалите ощетени държавната подкрепа може да достигне до около 1500 лева, предаде NOVA.

Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
Защо се берат 77 и половина билки на Еньовден и кои са именниците...
Времето разцепва България на две днес: Ето къде ще ударят мощни г...
Туристи по морето: Всички цени са пълен шок. Рибена супа - 10,70 ...
Нов по-висок данък при всеки следващ имот удря собствениците
Разочарование по плажовете: Ново замърсяване с мазут по Южното Че...
БАБХ изтегли от пазара 6000 кг продукт с етикет "краве масло", ок...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).