Лятото идва!

4970
1

Във вторник сутринта ще бъде предимно слънчево, но около и след обяд ще се развие купеста и купесто-дъждовна облачност и в много райони ще има краткотрайни валежи, придружени с гръмотевици. Ще духа до умерен северозападен вятър.

В сряда над по-голямата част от страната ще преобладава облачно време, с краткотрайни превалявания. Северозападният вятър ще отслабне, температурите слабо ще се повишат.

През следващите дни ще настъпва постепенно стабилизиране - ще бъде предимно слънчево, в следобедните часове с купеста облачност, но валежите ще бъдат на все по-малко места.Преобладаващите максимални температури ще са между 25° и 30°, към почивните дни и по-високи.

Виж коментарите (1)
Още новини от Национални новини:
Много топло време през следващото денонощие, после хлад
Слави Трифонов: Какво стана с камерата, изпратена на американскит...
Бизнесмен: Ганьовци отказват да работят за 1500 евро у нас, но не...
Писателят-масон Димитър Недков: България спечели първата си геопо...
Пияни и дрогирани шофират в Родопите
Хляб, кайма и лютеничка за 15 евро на събор в България


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).