Лоша новина за шофьорите на камиони по АМ "Тракия"

4874

На 2 март, от 12 ч. до 19 ч. и на 3 март от 8 до 14 ч. се ограничава движението за тежкотоварни автомобили над 12 т в участъка от 5-ти до 23-ти км на АМ "Тракия“ в посока Бургас.

Временната организация е поради очаквания интензивен трафик за трите почивни дни около Националния празник на Република България – 3-ти март. Това съобщиха от АПИ.

В момента движението по мостовото съоръжение при 20-ти км в посока Бургас се осъществява само в изпреварващата лента. Съоръжението се нуждае от авариен ремонт и трафикът е ограничен в активната и аварийната лента за извършването на подготвителни работи за предстоящ ремонт на пътната плоча на селскостопанския подлез при км 20+500 на автомагистралата.

За тежкотоварният трафик е осигурен обходен маршрут по път I-8 София – Пловдив. Моторните превозни средства над 12 тона ще се отбиват при 5-ти км в посока Бургас на АМ "Тракия“ по пътната връзка с първокласния път и ще се връщат на магистралата през пътен възел "Вакарел“ – при 23-ти км на АМ "Тракия“.

Необходимо е шофьорите да карат с повишено внимание, да спазват стриктно поставената пътна сигнализация

Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
Вергиния Накова след супа за 15 евро: Приключих с това да давам п...
Капитан Бръсничов: Големият улов ни принуждава да продаваме на бе...
Адвокат: Първата ни работа, когато отидем на почивка, е да питаме...
Предприемач: Гърция не е по-евтина от България, но за същата сума...
Туристка от Великобритания: Цените в Слънчев бряг са шокиращи
Машина спасява удавници на наш южен плаж


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).