Коледно чудо: Доброволци преобразиха дома на възрастна жена от Пазарджишко

2779

Доброволци преобразиха дома на възрастна жена от село Говедаре, Пазарджишко, съобщиха от "Дневниците на Пазарджик".

От кадрите се вижда, че дограмата е била страта, а таванът и стените силно компроментирани. След преобразяването са изхвърлени са множество чували с боклук, сложена е дограма и ламинат, стените са боядисани, както са вкарани и нови мебели.

"Баба Снежанка от село Говедаре ще има една топла и уютна Коледа", пишат още във Facebook групата. На снимките жената позира позира щастлива в преобразеното си жилище, заедно с доброволците.

Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
Калина Влайкова: Няма галопиращ ръст на цените, а излишно насажда...
Почина Кристиана Абрашева
Спасяват пътя Смолян – Пампорово с нов мост над свлачището
"Кауфланд" с важно съобщение: Ако не сте съгласни, можете да се о...
Президентът отличи дейци на културата, сред тях и пловдивчанка
Премиерът Румен Радев: Покупателната способност на българите нама...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).