Кола се заби в бензиностанция в София. Инцидентът е станал на ъгъла на ул. "Резбарска" и ул. "Първа Българска армия". Лекият автомобил е ударил колонка с метан.
Няма пострадали, но се усеща миризма на газ. Районът е отцепен.
Източник: Нова тв
Кола се заби в бензиностанция в София. Инцидентът е станал на ъгъла на ул. "Резбарска" и ул. "Първа Българска армия". Лекият автомобил е ударил колонка с метан.
Няма пострадали, но се усеща миризма на газ. Районът е отцепен.
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!