Кола пропадна в гигантска дупка в София
Кола пропадна в гигантска дупка в столичния кв. "Люлин" 1 днес сутринта. Тя е изкопана от "Софийска вода" заради авария. От Столичната община са дали предписание районът да се обезопаси, но фирмата концесионер така и не е предприела нужните мерки. Компанията ще бъде глобена. Собственикът на колата също ще заведе дело за щетите по автомобила. По обяд започна запълването на дупката.
Източник: bTV