Кирил Петков ще поведе листата на коалиция "Продължаваме Промяната" в Пловдив

6976
5

Новоизлюпеният политик Кирил Петков ще е водач на коалиция "Продължаваме Промяната" в Пловдив - град, научи ексклузивно Plovdiv24.bg. Така той ще влезе в пряка битка с лидера на ГЕРБ Бойко Борисов, който по традиция също води листата от Пловдив.

Петков ще обяви това официално днес в града под тепетата. Лидерите на "Продължаваме Промяната“ Петков и Василев и техният екип започват именно от Пловдив своята обиколка в страната за събиране на подписи в подкрепа на явяването на коалицията на предстоящите парламентарни избори на 14 ноември 2021 г.

Въпреки че за броени часове коалицията получи достатъчно подписи за регистриране в ЦИК, отборът на Петков и Василев има желание да се срещне лично със своите симпатизанти в страната, за да чуе от тях в каква България искаме да живеем. Хората, които вярват в идеите, волята и възможностите на отбора на коалицията да продължи промяната, ще могат да ги подкрепят със своите подписи.

Екипът на "Продължаваме Промяната“ ще бъде днес от 16 до 19 ч. пред "Мекица и кафе“ на ул. Александър I-ви“ №1 в Пловдив.

Виж коментарите (5)
Още новини от Национални новини:
Аварийно трасе свързва Смолян с Пампорово до 10 дни, изграждат го...
Това е най-старото село у нас. Иван Асен II поставя началото му п...
Излезе прогнозата за началото на юни
НИМХ: Едва 2 градуса са регистрирани в Южна България в 18:00 часа...
БДЖ подготвя промени в продажбата на билети след куриозен случай
Българка от Великобритания: Плашещо е, че цените в България вече ...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).