Издирват Ангел Ангелов от Памукчии

3060

ОДМВР- Шумен издирва по молба на близките му Ангел Пеюв Ангелов на 81 години от село Памукчии, общ. Нови пазар. Мъжът е в неизвестност от следобедните часове на 5 ноември, когато медицински персонал в болнично заведение в града установил, че го няма.

Бил настанен за лечение същия ден. По данни на неговите близки е бил облечен с кафяво-бежов пуловер на ромбоиди, с червена риза, обут със сини дънки с надпис на единия крачол и обут с черни спортни обувки. Носил камуфлажна шапка с козирка.

Висок е около 170 см, със слабо телосложение, със зелени очи, бяла коса с напреднало оплешивяване.

Молим всички, които имат информация за местонахождението му да подадат сигнал на телефон 112 или в близкото полицейско управление.

Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
Президентът отличи дейци на културата, сред тях и пловдивчанка
Премиерът Румен Радев: Покупателната способност на българите нама...
Нови подробности за трагедията със загинал в Пловдивско
Икономист: Основната причина за вдигането на цените в България е ...
Бизнесът скочи на идеята за "ценовия контрол"
Пощенска банка: Следим ситуацията внимателно


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).