Иван Костов получил херпес зостер, който го ударил и в очите

6041
1

След 2 данъчни ревизии, продължили 2 г., от НАП решиха, че значителни средства на семейството не са наши, макар и да са декларирани пред Сметната палата. И въпреки че сме предоставили на данъчните договорите, с които сме ги внесли във финансов инвестиционен фонд. Това заяви Иван Костов пред bTV. "Ревизията иска да ни обложи за собствените ни средства, което налага прокуратурата да обяви, че започва следствие. Решението излиза в средата на август. Сроковете за възражение отвеждат цялата история в средата на предизборната кампания", съмнява се, че е умишлено планирана атака Иван Костов.

Той е категоричен, че причината са протестите срещу избора на главен прокурор и преценката, че той стои зад "Демократична България". "Надявам се ръководството на НАП да не доведе до нов срив върху авторитета си, защото ще загуби делата", предупреди Костов. Той не се страхувал от проверката на прокуратурата, но сигнализирал за провокация по време на предизборната кампания.

Ставало въпрос за около 400 000 лева. "Те са от спестявания, добре съм ги управлявал, нараснали са", обясни бившият премиер и лидер на СДС и ДСБ. От срив на имунната система Костов получил херпес зостер, който го ударил и в очите. Сега е вече добре. 

Правителството не се доближава до влизането на "Шенген" и Еврозоната, въпреки че икономиката е много силна и въпреки добрата събираемост на НАП, анализира още той. "Помните ли, че Георги Първанов изпрати в Казахстан и знаете какво последва", направи аналогия Костов с Никола Филчев по повод посланическото назначение на ексшефа на КПКОНПИ Пламен Георгиев като консул във Валенсия.

Виж коментарите (1)
Още новини от Национални новини:
НИМХ: Температурите няма да паднат скоро
Български автомобил падна в морето на пристанище край Кавала
Витанов: Финансовото състояние на държавата е значително по-тежко...
България държи златна карта: Президентът разкритикува Европейския...
Роми обявиха война на наркодилърите в столицата
Наш черноморски курорт заприлича на Чернобил


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).