Големи проблеми налегнаха Ани Салич след развода

26918
2

Ани Салич е напълно изтормозена от драмите в семейството си и изглежда все по-изморена и съсипана, откакто живее без съпруга си Бранко Салич. Тв звездата е повехнала и е напълняла още повече от стреса, на който е подложена като работеща майка, грижеща се сама за две деца. В това се увери фотограф на "Ретро“, който я засече в центъра на София преди дни. Извън ефир Ани бе почти неузнаваема, усмивката й не може да бъде видяна на лицето й дори когато е обградена от хлапетата.

Според нейни близки тя се измъчва, че не е успяла да запази брака си. Това се е отразило и на здравето й – докарала си е сериозни проблеми със зъбите например и през ден тича до стоматолога. Салич опитала да започне и нови връзки, но не успява да намери заместник на сърбина. Тя се притеснявала, че скоро и децата й щели да отхвръкнат от семейното гнездо и ще остане съвсем сама. Синът й Лазар шофира колата, замествайки татко си. Хана пък е достигнала майка си по ръст и вече е висока и красива девойка със свои интереси и задачи.

Виж коментарите (2)
Още новини от Национални новини:
Много дъжд утре, ето в коя част на страната
Изтичане на канализационни води от хотел в морето край "Елените"
След спор за 40 евро: Трима бутнаха мъж от Лъвов мост и го убиха
Нови изпитания за шофьорите по АМ "Тракия", но този път към морет...
Тежка е обстановката на АМ "Тракия"
Камион изгоря край Пампорово


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).