Глобиха шофьор за липса на винетка, а полицията го отклонила да се движи по "Тракия", вместо по Околовръстното

2629

Да получиш глоба за нарушение, което си направил не доброволно, а по разпореждане на властите, разказва NOVA.

Това се случило на Красимир Добриянов от Лозен, когато преди три дни полицаи го свалили от Околовръстното на София и го пренасочили към АМ "Тракия".

Там той бил заснет от тол камери и регистриран като нарушител поради липса на винетка.

Причина да бъде насочен от полицията към магистралата е била катастрофата край Казичене, когато след гонка, бус с мигранти удари полицейски патрул и се образуваха километрични опашки.



Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
НИМХ: Температурите няма да паднат скоро
Български автомобил падна в морето на пристанище край Кавала
Витанов: Финансовото състояние на държавата е значително по-тежко...
България държи златна карта: Президентът разкритикува Европейския...
Роми обявиха война на наркодилърите в столицата
Наш черноморски курорт заприлича на Чернобил


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).