Гешев в НС: Вече съм казал всичко, което трябва
Всичко, което трябва да кажа, вече съм го казал. Оттук нататък предстоят съответните процедури във ВСС. Те са уредени по Конституцията и законите на страната. Това каза в куалорите на парламента главният прокурор Иван Гешев, предаде репортер на "Фокус".
"Излъчването е на живо и всички български граждани ще могат да видят всичко, което е необходимо", допълни Гешев.
Припомняме, че той ще бъде изслушан от Правната комисия.