ГЕРБ се появиха на срещата на лидерите в НС, но след това напуснаха
ГЕРБ се появиха на срещата на лидерите, инициирана от "Продължаваме промяната", но след това напуснаха зала, заради забавянето на срещата, която бе насрочена за 12.00 ч., предаде репортер на "Фокус".
В залата са единствено представители от "Продължаваме промяната".
"Няма смисъл да са там, щом срещата не е започнала в обявения час", каза пред журналисти Даниел Митов.
Този браузър не поддържа видео елемента.