Фолкът потъна в скръб! Отиде си млад и обичан изпълнител!

278511

Фолкът потъна в скръб след неочаквана загуба. Тази сутрин е починал популярният в средите на народната музика изпълнител Дари Михайлов. Новината за това разпространи неговият колега - Димитър Кунчев, който е сред основателите на популярния оркестър "Каручка".  Той, Дари Михайлов и останалите музиканти са свирили на най-известните хора от подземния свят, бизнеса, политиката и спорта. В най-мутренските години Митко и компания свирят по кръчми и частни партита на ъндърграунд героите.

Преди време Димитър Кунчев бе поканен от Теодосий Спасов да го придружи заедно с още няколко музиканти в Израел. Заедно с израелската филхармония българите обикаляха 11 града и предизвикаха страхотен фурор сред местната публика. Близки на Дари Михайлов разкриха, че той е страдал от рак на лимфните възли и това е довело до фаталният край. Музикантът си отиде на 35 години, оставя три деца сирачета.



Източник: Блиц
Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
Боби Борисов: Спирам със салатите по заведенията, за няколко лист...
Румен Радев раздаде първите задачи на министрите си още днес
Страховит екшън в Южна България, млада жена изпотроши къщата на с...
Новото правителство встъпи в длъжност: Румен Радев прие управлени...
Бизнесмени показаха сметка от заведение в Гърция: В България така...
Джипи: Няма друга страна като България, в която пациентът да може...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).