Евакуация в Ловеч заради бомбена заплаха на гарата

4098

Евакуация в района на гарата в Ловеч заради сигнал за бомба. В 12:14 часа е получен анонимен сигнал за взривно устройство на гарата, съобщават от Областната дирекция на МВР. 

Веднага районът е отцепен, хората са изведени и се извършват проверки. Опразнени са и заведенията в района на гарата. Анонимният сигнал е подаден от мъж. Към момента влак е спрян преди жп гарата в Ловеч, а автобусите по междуградските линии не се допускат в района на автогарата. Гражданите могат да ги използват в района преди автогарата.

Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
Много дъжд утре, ето в коя част на страната
Изтичане на канализационни води от хотел в морето край "Елените"
След спор за 40 евро: Трима бутнаха мъж от Лъвов мост и го убиха
Нови изпитания за шофьорите по АМ "Тракия", но този път към морет...
Тежка е обстановката на АМ "Тракия"
Камион изгоря край Пампорово


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).