"Фокус" научи причината за евакуацията на хората от МОЛ "София" в столицата.

МВР потвърди за "Фокус", че спешните мерки се налагат заради проверка на изоставен багаж. Сигнал за бомба не е подаван.

Въпреки това, хората продължават да бъдат извеждани от сградата, а фирмовите прожекции от късните масове са отложени.