Ето го обвиняемия за катастрофата, в която загина Ферарио Спасов

13036
3

По информация на "Фокус" обвиненият за катастрофата, в която загина Ферарио Спасов се казва Начо Панталеев. Той е на 24 години, от град Лясковец. 

В своя Facebook профил младият мъж парадира с охолен начин на живот, скъпи автомобили и безразсъдно шофиране. 

Пред медии съпругата на обвиняемия заяви, че не помни нищо от фаталната катастрофа. "Отивахме за подарък на детето за рождения ден. Говорихме си само за това в колата. Абсолютно нищо не си спомням. Събудих се в линейката. Поискаха да остана, но няма кой да гледа детето. И поисках да ме пуснат", каза тя. 

Припомняме, че Панталеев беше пуснат срещу подписка, а впоследствие изпълняващият функциите главен прокурор Борислав Сарафов извика за обяснение утре прокурора от Велико Търново Йордан Кожухаров. Възможно е той да бъде отстранен.

Виж коментарите (3)
Още новини от Национални новини:
Премиерът Румен Радев: Покупателната способност на българите нама...
Икономист: Основната причина за вдигането на цените в България е ...
Бизнесът скочи на идеята за "ценовия контрол"
Пощенска банка: Следим ситуацията внимателно
"Бобов дол" работи в нормите
Днешният рожденик: Роден е през 1964 г. в Гоце Делчев


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).