Две прислужници чистят и готвят в дома на Зуека

19298
5

Две домашни помощници се грижат за домакинството на господаря на ефира Васил Василев-Зуека, разкриха пред "Уикенд" съседи на комика. Едната посещавала дома на актьора три пъти седмично, за да отменя половинката му Анна Вичева в чистенето. Другата пък ходела всеки ден, за да напазарува и да сготви обяд и вечеря на артистичното семейство. Зуека наел прислугата, не заради капризите на Анна, а защото искал майката на 4-годишния му син Стефан да се грижи само за него и да не се тормози с битовизми. 

Претрупаният с ангажименти комик нямал време да помага на Анна, а майката на актьора, която живее в апартамент в столичния квартал "Лозенец", на метри от Семинарията, била твърде възрастна, за да отменя снаха си в готвенето, чистенето и пазаруването.

Виж коментарите (5)
Още новини от Национални новини:
Боби Борисов: Спирам със салатите по заведенията, за няколко лист...
Румен Радев раздаде първите задачи на министрите си още днес
Страховит екшън в Южна България, млада жена изпотроши къщата на с...
Новото правителство встъпи в длъжност: Румен Радев прие управлени...
Бизнесмени показаха сметка от заведение в Гърция: В България така...
Джипи: Няма друга страна като България, в която пациентът да може...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).