Диско легендата Прешъс Уилсън получи изключително специален подарък от кмета на Бургас

5613

Легендата на соул, денс и диско музиката от 80-те години на миналия век Прешъс Уилсън получи изключително специален подарък от кмета на Бургас Димитър Николов - пафти от странджанския край.

Прешъс Уилсън пристигна в Бургас в компанията на две бек вокалистки и своя мениджър и се срещна с бургаските медии.

"Шоуто, което ни предстои тази вечер, е много специално за мен. Ще пея "Оne way ticket" цяла вечер. Тази нощ, освен празнуването на Нова година ще бъде и един спомени за всички наши фенове, от толкова много поколения. За мен е голяма радост, че ще посрещнем новата година тук с всички вас и с нашата музика. Има, разбира се, и едно чувство на носталгия по музиката на 70-те и 80-те, но и много голяма радост и съм сигурна, че ще се получи страхотно шоу", заяви Уилсън.

Тя се върна в спомените си от 1979, когато е участвала с на "Златния Орфей" в Слънчев бряг. 

В почетната книга за гости на Бургас тя написа: "Благодаря толкова много за топлото посрещне. Ще пея с огромно удоволствие за вас тази вечер. Пожелавам ви една прекрасна година и най-доброто, което животът може да ви донесе. С голяма обич. Прешъс Уилсън от "Иръпшън“

Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
НИМХ: Температурите няма да паднат скоро
Български автомобил падна в морето на пристанище край Кавала
Витанов: Финансовото състояние на държавата е значително по-тежко...
България държи златна карта: Президентът разкритикува Европейския...
Роми обявиха война на наркодилърите в столицата
Наш черноморски курорт заприлича на Чернобил


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).