Деси Слава: Дълго време ме беше страх да вляза сама в банята!
Дълго време ме беше страх да вляза сама в банята, защото имах усещането, че душата на блъснатия пешеходец ме преследва. Това призна в откровено интервю пред камерата на Burgas24.bg фолк певицата Деси Слава. Както съобщихме, днес тя се яви в съдебната палата, за да разкаже спомените си от фаталния инцидент. Вижте целия й разказ във видеото.
Този браузър не поддържа видео елемента.