Четирима македонци в болница след страховито ПТП край Банско

5327

Четирима македонски граждани са пострадали при катастрофа тази нощ на пътя Добринище - Банско. Сигналът за пътния инцидент е подаден в 23:50 ч., съобщи БТА, като се позова на дежурния в ОД на МВР-Благоевград. В района на храма "Св. Георги Победоносец" лек автомобил с македонска регистрация излиза от пътя на заледен участък и се преобръща няколко пъти.

Линейки от Банско и Разлог са били на местопроизшествието. Наложило се е пожарникари да режат купето на автомобила, за да извадят водача и тримата му спътници. Четиримата пострадали са настанени в МБАЛ-Разлог, няма опасност за живота им. На водача е взета кръвна проба.

Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
Велев: Държавният служител получава значително повече "чисти" пар...
Загиналите две деца на АМ "Тракия" са футболисти от академията на...
Правителството вдига цените на винетките от 1 август
Срокът изтича: Какво се случва с левовете ни след 1 юли?
Видео от мястото на ПТП-то с трима загинали на АМ "Тракия"
2 жени загинаха в тежко ПТП, 5 трупа за броени часове


Виж още: