Българка: 10 лв. за две пържолки, ама смрадливи! Дори гълъбите не бих хранила с това!
"Т Маркет" и цялата им смрад. Уж пресни пилешки пържоли от бут, в същото време смрадливи на ужас, развалени, има тъмни части по тях в крайщата, цената за две пържолки е 10 лв., дори гълъбите, които идват на терасата не бих ги хранила с това".
Това написа българка в мрежата, след като видя какво е купила от голямата хранителна верига, видя Sofia24.bg.
"Нямам никаква изгода да хуля "Т Маркет", само искам да попитам дали отговорниците за качеството на месото ще сготвят това за семейството си и децата си? И последен въпрос - храна за прасета или..? Пълна гавра", завършва публикацията си жената.