Бориславова след оставката: Задачите са много, проблемите още повече
Много от проблемите, за които ни говорят хората, са на местно ниво. От "Продължаваме промяната" досега не сме се явявали на местни избори. Задачите са много, проблемите още повече. Това каза Лена Бориславова след като парламентът гласува оставката ѝ, предаде репортер на "Фокус".
По думите ѝ успоредно с подготовката за местните избори, екипът, който остава в НС, ще продължи да работи за съставяне на правителство.
"За "Продължаваме промяната" няма значение дали ще бъде в управляващо мнозинство, за да се бори за законодателна реформа. Когато вторият мандат дойде при нас, със сигурност ще представим състав на кабинета", допълни Бориславова.
Този браузър не поддържа видео елемента.