Бойко Борисов излезе от разпита

7401
5

Бойко Борисов излезе от "Национална полиция" след разпита, на който бе привикан. Той учтони, че са го били извикали за сигнали между 2009 и 2012 г.

"ЦИК ме унижи в желанието си да ме остави депутат. Но като такъв няма как да ме призоват тук и затова посред нощ си смениха решението. Всичките сигнали са за това, че някой нещо чул, докато прави крос, че нещо говорил. Tе са за заплаха, че някой ще го ям."

По време на разпита на бившия премиер пред сградата на ГДНП се проведе протест в негова подкрепа.

По време на разпита заедно с него беше и адвокат Менко Менков, който не каза нищо пред журналистите. Борисов бе посрещнат с възторжени викове и възгласи "Победа“ от симпатизанти на ГЕРБ. Те скандираха и срещу Бойко Рашков.



Този браузър не поддържа видео елемента.

Виж коментарите (5)
Още новини от Национални новини:
Велев: Държавният служител получава значително повече "чисти" пар...
Загиналите две деца на АМ "Тракия" са футболисти от академията на...
Правителството вдига цените на винетките от 1 август
Срокът изтича: Какво се случва с левовете ни след 1 юли?
Видео от мястото на ПТП-то с трима загинали на АМ "Тракия"
2 жени загинаха в тежко ПТП, 5 трупа за броени часове


Виж още: