Бойко Борисов: Ние предлагаме таван от 2,70 лв. за литър бензин

Автор: Екип Plovdiv24.bg
Коментари (6)
16:44 / 11.07.2022
4436
ГЕРБ предлага да бъде въведен таван от 2,70 лв. за литър бензин, за да бъдат компенсирани справедливо всички потребители.

За предложението ще се търси подкрепа в рамките на този мандат на парламента, обясни лидерът на партията Бойко Борисов:

"Защо примерно колата, която ми е на лизинг, няма да ползва отстъпка 25 стотинки, а от моите данъци ще отиват за някой, който ще ползва? Къде е правдата, къде е равенството, каква е тази мярка? Или са си направили пак далавери с бензиностанциите? 1,20 лв. крадат“, посочи Борисов и допълни:

"Защо едни хора ще плащаме на други отстъпката? Ние предлагаме таван от 2,70 лв. и се надяваме, че политическите партии, които не лапат, не са корумпирани от далаверата с нафтата и бензина, ще ни подкрепят".

Виж коментарите (6)

Още по темата (768):
19.04.2025 Радост за шофьорите: Зареждаме най-евтиното гориво от две години насам
10.04.2025 Горивата у нас поевтиняват до 10 дни
30.03.2025 Какво се случва с цените на горивата по родните бензиностанции?
22.03.2025 След проверка: Над 15 тона гориво е извън нормите по бензиностанциите
07.03.2025 Собственик на бензиностанция: Много е вероятно да виждаме следващите седмици цени по-ниски на колонката
26.02.2025 Студен душ за всички шофьори! Горивото скача с до 60 стотинки!
Още новини от Национални новини:
Спрете да сечете горите на България: Десетки се включиха в протес...
Експерт: В България няма ресторант, който да спазва всички изискв...
Доц. Ганева: Поддържането на добър живот по времето на социализма...
Производител: Пчеларският сектор в България отива към загиване
Рибар се удави в Бургас
Министър Станков: България показа, че е гарант за сигурността на ...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).