Бойко Борисов: Надявам се утре да имаме управленска програма с патриотите

4800

Надявам се по това време утре да имаме управленска програма с "Обединени патриоти" и да минаваме на коалиционно споразумение и персонален състав. Това заяви бъдешият премиер Бойко Борисов след среща с лидера на ДПС Мустафа Карадайъ в НС.

"Благодарихме за няколкото подкрепи в миналото НС. Запознах ги с това, което възнамеряваме да правим", добави лидерът на ГЕРБ.

Ясно е, че ДПС не може да е партньор, но заради "времето, в което живеем" трябва да си сътрудничим по някои теми, разясни подхода си Борисов - Независимо, че с ДПС програмите ни съвпадам по много теми, ще останем като управляващи и опозиция, каза Борисов.

"Ако не се състави правителство, ще се отиде на нови избори, а всички знаем, че е несериозно и че ще бъде пагубно най-вече за икономиката", каза още Борисов.



Източник: 24 часа
Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
Много дъжд утре, ето в коя част на страната
Изтичане на канализационни води от хотел в морето край "Елените"
След спор за 40 евро: Трима бутнаха мъж от Лъвов мост и го убиха
Нови изпитания за шофьорите по АМ "Тракия", но този път към морет...
Тежка е обстановката на АМ "Тракия"
Камион изгоря край Пампорово


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).