Бойко Борисов: ГЕРБ ще води разговори по меморандума cлед оценката на министрите
След понеделник, когато стане ясна оценката за работата на министрите, ГЕРБ ще води разговори по Меморандума, който беше предложен от "Продължаваме Промяната – Демократична България“. Това заяви лидерът на партията Бойко Борисов във Варна.
Лидерът на ГЕРБ уточни, че ще постави условия кои от тях може да подкрепи и кои не може.
По думите му тогава ще станат известни и условията, по които ГЕРБ евентуално ще приеме подписването на меморандум.
Бойко Борисов коментира още, че е нормално между партиите да има конфликти, но би трябвало да се обединяват около добрите неща, които са свършили, и геостратегическата ориентация на страната, а не да се обиждат.
Бойко Борисов