Бой в двора на училище във Варна, момче е със счупена челюст

5096

Вчера е получен сигнал от 18-годишно момче от Варна за това, че след сбиване в двора на учебно заведение, намиращо се на територията на Първо РУ на МВР във Варна, неизвестно лице му е нанесло средна телесна повреда - фрактура на челюст. Момчето е настанено за лечение в МБАЛ "Св. Анна", без опасност за живота. 
След проведени оперативно-издирвателни дейности и процесуално - следствени действия е установено, че извършител на деянието е непълнолетно момче от Варна, известно на органите на реда. По случая е образувано досъдебно производство, материалите са докладвани в Районна прокуратура - Варна. Извършителят е задържан за срок до 24 часа.

Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
Велев: Държавният служител получава значително повече "чисти" пар...
Загиналите две деца на АМ "Тракия" са футболисти от академията на...
Правителството вдига цените на винетките от 1 август
Срокът изтича: Какво се случва с левовете ни след 1 юли?
Видео от мястото на ПТП-то с трима загинали на АМ "Тракия"
2 жени загинаха в тежко ПТП, 5 трупа за броени часове


Виж още: