Близка до семейството на Ласкин актриса: Не се умира на такива години!

134706
3

"Всяка една раздяла е тежка, никой не беше подготвен. Не се умира на такива години". Това обяви в предаването "Тази събота" актрисата Силвия Лулчева по повод смъртта на Иван Ласкин, който почина преди седмица на Богоявление. По думите й още по-болезнено е, че някои хора се опитват "да си чешат остроумието" на гърба на смъртта. "Седмицата започна с тежка диагноза – светът се събуди с температура минус един Иван", каза актрисата, която беше близка със семейството на Ласкин.

Дъщерята на Алекс и Иван всяко лято се превръща в едно малко Маугли, защото почернява ужасно много и стои постоянно в морето. Тя е цялата като Пепа Николова, радвам се, че расте такъв щурак. Сигурна съм, че Иван я е белязал по някакъв начин и неговото присъствието до нея е имало смисъл. Голямата му дъщеря е пълна противоположност, вече учи за лекар и се надявам, че ще спасява много хора, каза още Лулчева.



Виж коментарите (3)
Още новини от Национални новини:
9 май е дата на поражение, а не на триумф за България
Разместване при най-големите банки след приемането на еврото в Бъ...
Американско семейство: В САЩ едва свързвахме двата края, в Българ...
Ангел Кунчев: Ще хвърлим тонове отрови в природата с нищожен ефек...
Боби Борисов: Спирам със салатите по заведенията, за няколко лист...
Румен Радев раздаде първите задачи на министрите си още днес


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).