Бездомен мъж почина от студ
Бездомен мъж е починал вследствие на студа в Казанлък, научи "Фокус". Тялото му е намерено до контейнери за смет.
Температурите през нощта в Казанлъшко бяха около нулата. Снеговалежът започна малко след полунощ.
Бездомен мъж е починал вследствие на студа в Казанлък, научи "Фокус". Тялото му е намерено до контейнери за смет.
Температурите през нощта в Казанлъшко бяха около нулата. Снеговалежът започна малко след полунощ.