Без капка срам крадци задигнаха пари, събрани за лечение на болно момче

4098
1

Крадци задигнаха 1500 лв., предназначени за лечението на момче с детска церебрална парализа. Болното дете е от Горна Митрополия и се казва Антонио Антонов, а сумата била събрана от дарения.

Освен около 1500 лв. на монети, апашите задигнали и лаптопа със схемата за поддържащото му лечение. На 30 декември вечерта крадците прескочили гаражната порта, избегнали кучетата на двора и се вмъкнали в къщата, предава Би Ти Ви. Обирджиите открили торбите с монети, събрани в последния работен ден от кутии за дарения и ги взели . 19- годишният Антонио Антонов доскоро бил в инвалидна количка. От три години се лекува в Русия, където му присаждат стволови клетки, и вече е на крака.

"Само да върнат компютъра, защото вътре е цялата информация за мен, схемата ми е вътре ... По тая схема преди да тръгна за Москва пия едни хапчета", призова Антонио. Полицията работи по случая, а Антонио трябва да замине за Москва през февруари. Остават му 3 от общо 12 хоспитализации за да завърши лечението, с което семейството се справя единствено чрез дарения.

Виж коментарите (1)
Още новини от Национални новини:
Много дъжд утре, ето в коя част на страната
Изтичане на канализационни води от хотел в морето край "Елените"
След спор за 40 евро: Трима бутнаха мъж от Лъвов мост и го убиха
Нови изпитания за шофьорите по АМ "Тракия", но този път към морет...
Тежка е обстановката на АМ "Тракия"
Камион изгоря край Пампорово


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).