Бащата от убитото семейство в Нови Искър е удушил другите и после се е застрелял. Това поне твърди "24 часа". Той е единственият от мъртвите с огнестрелна рана и тя е в главата. Мъртви са децата му Нанси и Георги и приятелят на Нанси Боби Иванов, по прякор Схемата. Удушена е и 60-годишната жена, която вероятно е съпругата му.
Бащата в Нови Искър удушил семейството си и се застрелял? (ВИДЕО)
© btv






