Арман Бабикян: Този кабинет е лъжа, хората прекрасно знаят защо бяха по улиците

3557
1

"Комисията на Николай Хаджигенов беше единствената, която свърши работа за насилието и подслушването с доклад, който беше гласуван от Народното събрание. Хората не искат да ги лъжат. Те прекрасно знаят защо бяха по улиците, какъв вид живот и какъв вид управление не искат и какъв искат. Този кабинет е доказателство. Той е лъжа", това каза председателят на гражданското сдружение  "Ние идваме", Арман Бабикян.

"Никой от избирателите на ГЕРБ не е гласувал за тях, за да са в коалиция с ПП. Нито избирателите на "Продължаваме промяната". Нито един от тях не вярваше, че ще има 120 гласа в парламента. Тогава казваш на хората преди изборите. Лъжа е, когато измъкнеш гласовете на хората и ги замъкнеш някъде другаде", добави той

"Ние идваме" ще се регистрира като партия. Ако партията му влезе в бъдещо Народно събрание, Бабикян обясни, че няма да влезе в коалиция с ГЕРБ и ДПС, съобщиха още от bTV.

"Христо Иванов веднъж се саможертва, ставайки правосъден министър в кабинет на Борисов. Саможертвата завърши с оставка. Сега Денков казва, че ако не стане това, за което са се разбрали, ще си подаде оставката. Това вече го гледахме", подчерта още Бабикян.

Виж коментарите (1)
Още новини от Национални новини:
Много дъжд утре, ето в коя част на страната
Изтичане на канализационни води от хотел в морето край "Елените"
След спор за 40 евро: Трима бутнаха мъж от Лъвов мост и го убиха
Нови изпитания за шофьорите по АМ "Тракия", но този път към морет...
Тежка е обстановката на АМ "Тракия"
Камион изгоря край Пампорово


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).