Александра Сърчаджиева отново на екран след смъртта на Ласкин

141336
1

Александра Сърчаджиева, която в началото на годината загуби съпруга си Иван Ласкин, скоро отново ще се появи на екран. Актрисата ще грее от ефира на Нова телевизия. Този път тя няма да е водеща на реалити формат, а ще е героиня в сериал. "Господин Х и морето", чието работно заглавие бе "Фалшив герой", тръгва напролет по Нова телевизия, съобщиха от там. Снимките по него започнали още през лятото, а с главни роли са Калин Врачански и Алекс Сърчаджиева.

Поредицата, определяна като комедия и криминале едновременно, е заснета основно във Варна, където се развива голяма част от действието. Освен доказани имена, сред които са Калин Врачански, Алекс Сърчаджиева, Стоян Радев, Доротея Толева, Станислава Николова, Любен Кънев и Пламен Великов, ще видим и млади таланти като Христо Пъдев, Светломир Радев и Ина Добрева. Режисьори на сериала са Станислав Тодоров - Роги, Димитър Коцев - Шошо, Дмитър Гочев, а сценаристи са Теодора Маркова, Георги Иванов, Невена Кертова, Иван Ланджев, Владислав Тинчев. 

* Видеото е архивно и е направено по време на първите снимки на филма през юни 2018 година



Този браузър не поддържа видео елемента.

Виж коментарите (1)
Още новини от Национални новини:
Много дъжд утре, ето в коя част на страната
Изтичане на канализационни води от хотел в морето край "Елените"
След спор за 40 евро: Трима бутнаха мъж от Лъвов мост и го убиха
Нови изпитания за шофьорите по АМ "Тракия", но този път към морет...
Тежка е обстановката на АМ "Тракия"
Камион изгоря край Пампорово


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).