Агресивен баща всекидневно тормози невръстната си дъщеря

7466
1

Момиче, живяло в ада на семейния тормоз с години, реши да разкаже тъжната си история. Ще я наричаме Мария, тъй като тя не е пълнолетна, но иска да разкаже за ужаса да бъдеш насилван у дома, там където трябва да  бъдеш най-защитен.

В момента тя е на 11 години, живее в кризисен център заедно с майка си и по-малката си сестра. Далеч от скандалите, побоите и ежедневния тормоз.

"Започна да крещи още от самото влизане, мислих че ще събори вратата. След това започна да вика и да крещи, да рита, ритна един стол, който падна буквално върху мама и започна да налага мама и да я удря. Мама беше много разстроена, много плачеше. И самото чувство да видиш майка ти да плаче, когато някой я бие е много неприятно", разказва тя, цитирана от Блиц. "Преди живеехме на друго място, където баща ми живее, при неговите родители и е имало пак такива случаи, само че ние сме бягали при приятелка на майка ми. Там сме бягали, защото пак имаше синьо око от баща ми, понеже той я биеше", разказва още момичето.

Запитана дали върху нея е упражнявал ли е насилие, тя отговаря: "Определено, да. Мама беше в Москва , за да си направи операция на очите и той – баща ми постоянно ми се караше, викаше ми на мен. Примерно имаше една причина защо не съм облякла сестра ми както той ми е казал и винаги когато направя нещо, от което той не беше доволен просто ме удряше. Когато съм объркала нещо той ме удряше и дори имаше случка без причина когато той лежеше и гледаше телевизия, а аз седях до него и си играех с телефона – той ме удари силно без причина и аз много плаках’’.

Психолозите казват, че насилникът умело манипулира жетвата си, за да може да бъде запазено в тайна какво след случва зад стените на дома.

"Чувствах се виновна и аз не знам защо… за това, че ме удря без причина", казва още детето.

Виж коментарите (1)
Още новини от Национални новини:
НИМХ: Температурите няма да паднат скоро
Български автомобил падна в морето на пристанище край Кавала
Витанов: Финансовото състояние на държавата е значително по-тежко...
България държи златна карта: Президентът разкритикува Европейския...
Роми обявиха война на наркодилърите в столицата
Наш черноморски курорт заприлича на Чернобил


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).