8,5 млн. есемеса са изпратили българите за Коледа
Повече от 8 милиона и половина кратки съобщения са изпратили българските клиенти на мобилните оператори за Рождество Христово - съобщиха от компаниите за "Хоризонт".
Тази година в България има увеличение и на телефонните обаждания. Все повече хора предпочитат да поздравят близки и приятели, показва анализът на фирмите.
Източник: БНР