Локо победи Ботев Враца

Коментари (3)
19:38 / 15.08.2020
5548
Локомотив Пловдив победи Ботев Враца с 2:1 в мач от втория кръг на Първа лига на стадиона в парк "Лаута". Още в 8-ата минута Бирсент Карагарен изведе "смърфовете" напред в резултата, след като напредна на скорост и с остър удар разстреля Красимир Костов. Валери Домовчийски изравни от дузпа в 28-ата, отсъдена за нарушение на Масоеро срещу Даниел Генов.

В 52-ата минута Лукас Салинас отново изведе "смърфовете" напред, но заслугата за попадението бе основно на Анте Аралица, който след страхотен пробив поднесе топката на тепсия пред съотборника си.

На специална церемония преди началото на срещата наградиха капитана на "смърфовете" - Димитър Илиев, който записа своя мач №250 в родния елит.