Луков със страхотна серия, вече 419 минути не е допускал гол

3457
1

Вратарят на Локомотив Пловдив Мартин Луков продължава със страхотната си серия без допуснат гол в шампионатен мач. Стражът на черно-белите пази мрежата си "суха“ вече 419 минути, показа справка на Plovdiv24.bg.

За последно Мартин Луков е вадил топката от мрежата в 31-ата минута на дербито срещу Лудогорец в Разград, когато Джоди Лукоки се разписа за 2:1.

След този момент нито един футболист от Първа лига не е пронизвал вратата на Локо в шампионатен двубой. Черно-белите не допуснаха гол в 4 поредни мача - Левски (0:0), Арда (0:0), Дунав (3:0) и Ботев Пд (0:0).


Още по темата: Локо в Лига Европа, сезон 2019/2020
Всички новини по темата: (934)

Виж коментарите (1)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).