Днес, 26 януари, бе излъчен последния епизод на "Стани богат" по БНТ. За спирането му се разбра още през миналото лято.Причината е прозаична- предаването е излизало твърде скъпо на телевизията.
Нови епизоди няма да се снимат. Още не е ясно дали най-популярната игра за знания ще бъде приютена в друга телевизия. Жалко, защото предаването бе едно от малкото смислени неща в българския ефир.
Спирането на "Стани богат" е една от многото промени, които направи Емил Кошлуков, откакто взе властта в телевизията-майка. Припомняме, че утвърдено предаване като "Умно село" също вече е в историята. "Лека нощ, деца" пък бе преместено в БНТ 2. Епизодите на История.бг бяха редуцирани до едва веднъж в месеца.
Знакови имена като Боряна Пунчева, Сащо Йовков, Камен Алипиев-Кедъра, Ути Бъчваров бяха освободени от телевизията.








Aardvark
на 27.01.2020 г.
Кеф
dimiter78
на 26.01.2020 г.
Кое му е жалкото отдавна трябваше да го преименуват на Стани за СМЯХ
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!