Шоу в щаба на Локо! Тимът на Акрапович победи отбора на Гонзо на малки вратички!

Коментари (1)
19:58 / 23.01.2020
4689
След днешната контрола срещу Кайсар, спечелена с 1:0, футболистите на Локомотив Пловдив получиха заслужена почивка. Щабът на черно-белите обаче оползотвори свободното време този следобед.

Старши треньорът Бруно Акрапович и спортният директор Георги Иванов решиха да разнообразят лагера и организираха мач на малки вратички.

Бруно Акрапович бе капитан на следния отбор: Ванчо Траянов, Тома Цилев (администратор), Константин Павлов (доктор), Благой Вангелов (рехабилитатор) и Здравко Драгоев (домакин).

С Георги Иванов играха: Александър Тунчев, Славчо Меченов (рехабилитатор), Николай Тънковски (пресаташе), Димитър Клисаров и специалният гост Владимир Иванов (журналист и преводач).

След дълга среща, продължила в няколко полувремена, двата отбора трябваше да изпълняват дузпи. В редовното време мачът завърши 6:6 след много технични отигравания, обрати и усмивки. В крайна сметка при дузпите отборът на Бруно Акрапович бе по-точен и се поздрави с победата.

Накраят двата тима се поздравиха и застанаха за обща снимка.