Локо изпусна парата на Лаута, депутат изгони пресилено Езе

Коментари (27)
13:52 / 01.12.2019
11088
Локомотив Пловдив изпусна парата на Лаута и завърши 0:0 срещу Арда в слаб мач от 18-ия кръг на Първа лига, предаде репортер на Plovdiv24.bg. Близо четвърт час домакините играха с човек по-малко заради пресилено изгонване на Стивън Езе, който получи два жълти картона от депутата Стефан Апостолов.

По този начин черно-белите останаха на трето място във временното класиране с актив от 37 точки.

Първи точен удар в срещата дойде след четвърт час игра и бе на сметката на домакините. След центриране на Георги Илиев в пеналта Стивън Езе се извиси и засече с глава, но слабичко и право в ръцете на Иван Караджов.

Малко преди края на първото полувреме Ален Ожболт се озова на стрелкова позиция и шутира от 25 метра, но ударът му беше блокиран в корнер. След неговото изпълнение Милош Петрович се оказа непокрит и стреля, но неточно в аут.

Веднага след почивката Локо стигна до нова ситуация за гол. Георги Илиев центрира от корнер, при което топката бе изчистена до границата на наказателното поле. Там Бирсент Карагарен отправи мощен шут, който обаче мина над вратата на Иван Караджов.

В 60-ата минута съдията Стефан Апостолов спести втори жълт картон за Александър Георгиев от гостите, който фаулира неспортсменски Димитър Илиев.

Четвърт час преди края Локомотив остана с човек по-малко. Стивън Езе извърши нарушение пред наказателното поле на Арда и малко пресилено получи втори жълт картон.

Мартин Луков, Диниш Алмейда, Стивън ЕзеМилош Петрович, Йосип Томашевич, Бирсент Карагарен, Парвиз Умарбаев (90- Момчил Цветанов), Петър Витанов, Георги Илиев (83- Един Бахтич), Димитър ИлиевАлен Ожболт (83- Анте Аралица).