Акрапович: Не искам да се смея, но ми е смешно!

Автор: Стойчо Генов
Коментари (3)
17:27 / 05.11.2019
4610
Треньорът на Локомотив Пловдив Бруно Акрапович логично остана разочарован от равенството 1:1 срещу Славия заради изравнителното попадение на домакините, което дойде след доста съмнителна дузпа.

"Съжалявам, че не победихме. Не искам да се смея, но ми е смешно да коментирам такава дузпа. Не трябва да се чудим защо футболът в България е на такова ниво. Мисля, че цяла България видя за какво става дума", бяха първите думи в коментара на босненския специалист след края на срещата на стадион "Славия".

"Не съм доволен на 100 процента от това, което показахме днес. Пак имахме много положения да вкараме гол, но изпуснахме. Съжалявам, че не взехме 3 точки. Сега говорих с отбора и всички сме на мнение, че в петък трябва да зарадваме нашите фенове с победа срещу Ботев (Враца). От сърце се радвам за Митко Илиев. Още от преди 3 месеца си говорихме, че с добрите мачове на Локомотив трябва да го изстреляме към националния отбор", допълни още наставникът на черно-белите.



Виж коментарите (3)
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!
Още спортни:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).