Локо вкара само един гол в отсъствието на Акрапович

Коментари (1)
17:48 / 12.10.2019
5227
Локомотив Пловдив победи втородивизионния Хебър с 1:0 в контрола, която се игра на Лаута, предаде репортер на Plovdiv24.bg. Черно-белите бяха без треньора Бруно Акрапович, който подновява своя "Про" лиценз в родината си. В негово отсъствие спарингът бе воден от Александър Тунчев.

Стивън Езе (23) вкара гола за Локомотив. Двубоят бе генерална репетиция за домакините преди дербито с ЦСКА-София, което ще се играе на 20 октомври на Лаута.

За Локомотив игра нападателят на английския Уулвърхямптън Джордън Греъм, който заедно със защитника Силвен Десланд все още не са картотекирани в БФС.

"Смърфовете" откриха резултата в 23-ата минута. След късо изпълнение на корнер Георги Илиев финтира защитник на Хебър и центрира на далечна греда, където Стивън Езе се извиси и засече с глава за 1:0.

Малко след началото на второто полувреме бразилецът Уирис Густаво удари напречната греда, засичайки с глава центриране на Един Бахтич от фаул.

Десетива минути по-късно Момчил Цветанов пресече пас на съперников футболист и изскочи сам срещу вратаря. Крилото можеше да комбинира със свободния Един Бахтич, но предпочете да шутира, но ударът му бе блокиран и топката излезе в корнер.

Мартин Луков, Милош Петрович, Стивън Езе, Диниш Алмейда, Йосип Томашевич, Момчил Цветанов, Уирис Густаво, Петър Витанов, Георги Илиев, Димитър Илиев, Джордън Греъм (Илко Пиргов, Николай Николаев, Мустафа Абдулахи, Лукас Масоеро, Един Бахтич).