Крушарски застана пред френското посолство: Основната цел е да треснем тия зад мен!

8231
29

Собственикът на Локомотив (Пловдив) Христо Крушарски спази обещанието си и пристигна пред френското посолство, където направи своеобразен протест срещу решението на властите да откажат визи на футболистите Парвиз Умарбаев и Стивън Езе. Клубният бос коментира и наказанието на черно-белите за расизъм.

"Дано стане, защото знаете, че отборът се е готвил цяла седмица по различен начин. Това може да повлияе. Не знам този българин, който е бил в публиката от страна на УЕФА, явно той е забравил отдавна българския. Думата “ууу" да ви звучи като маймунски звук. Този човек явно е стоял на някакво клонче. Заявихме "Васил Левски" за следващия кръг, защото на “Лаута" приключихме. Подали сме жалба срещу УЕФА".

"Никога не съм се отказвал от концесията. Водил съм достатъчно разговори. Имахме една уговорка с кмета. Има договорки, приказки и предусловия. Казах им, че офертата не ме устройва. Откъде ще спечеля аз 35 милиона за 35 години? Мисля, че трябва да има преразглеждане на офертата на концесията. Ботев се сърдят, но ние тръгнахме заедно. Мисля оттук нататък ние да си вървим солово. Аз съм външен човек и явно в Пловдив е като в Сърбия. В Сърбия никога не приемат чужденец да ти е началник. Чувствам се чужд там. То си личи по посрещане и изпращане".

"Не съм спрял дотук. Отборът ще върви напред. Набрали сме скорост и оттук нататък ще мачкаме наред. Като гледам май всички ще ни дишат във врата. Гледайте мачовете с отворени очи, а не с черни очила. За мен сега най-основната цел е да треснем тия зад мен", заяви Христо Крушарски, цитиран от Спортал.


Още по темата: Локо в Лига Европа, сезон 2019/2020
Всички новини по темата: (934)

Виж коментарите (29)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).