Камбуров и Меледже вкараха на Лаута, Локо се върна от 0:3

15:24 / 23.03.2019
6044
Локомотив Пловдив и Берое сътвориха голово шоу в контрола на Лаута, която завърши 3:3. Гостите от Стара Загора поведоха с 0:3 с голове на Яя Меледже, Александър Василев и Мартин Камбуров.

Минута преди почивката "смърфовете" върнаха едно попадение чрез Ален Ожболт, а след подновяването на играта Анте Аралица направи резултата 2:3. Крайното 3:3 бе оформено от Абделхаким Буна в последните секунди от срещата. През първото полувреме бе отменен гол на Бирсент Карагарен.

Локомотив игра в състав: Илко Пиргов, Йосип Томашевич, Асен Георгиев, Лукас Масоеро, Игор Банович, Елитон Жуниор, Парвизджон Умарбаев, Бирсент Карагарен, Никола Марич, Вилим Посинкович, Ален Ожболт (Стамен Бояджиев, Димитър Везалов, Стивън Езе, Милош Петрович, Уирис Густаво, Янко Ангелов, Димитър Илиев, Абделхаким Буна, Момчил Цветанов, Един Бахтич, Анте Аралица).