Лили Георгиева се завърна с гръм и трясък в атлетиката, благодари на треньора си!

Коментари (2)
09:34 / 28.01.2019
4966
Пловдивчанката Лиляна Георгиева спечели златен и сребърен медал от националния шампионат по лека атлетика за юноши и девойки под 20 години, който приключи в столичната зала "Асикс Арена", научи Plovdiv24.bg. Лили вече се състезава за новия си клуб СК Актив 2013 - Пловдив, след като близо 10 месеца нямаше право на официални стартове заради безумното упорство на шефовете от бившия й клуб - Тракия.

Талантливата пловдивчанка остана без конкуренция на 800 метра, като спря хронометрите на 2,12,53 мин. Георгиева финишира и на второ място, пускайки се за първи път на 400 метра в зала. Тя постигна време от 58,31 сек.

"Благодаря на моя треньор Недялко Боруков и на всички, които ме подкрепиха! Първо място на 800 м /2:12.53. И за първи път в зала на 400 м /58.31 второ място", написа Лили Георгиева в личния си профил във Фейсбук.