Истинска машина! Пловдивски талант с гол №11 в Англия

Коментари (2)
12:44 / 13.11.2018
3623
Пловдивчанинът Ияд Хамуд отново беше точен за отбора на Шефилд Уензди до 18 години при успеха с 3:0 над връстниците им от Бирмингам като гост. За юношата на Локомотив Пловдив това е гол №11 от началото на сезона.

Хамуд се разписа за 1:0 при гостуването в 13-ия кръг на ПДЛ-лигата, зона Север. Това е трета поредна победа за "кукумявките", които оглавяват класирането в своята група с 30 точки, 5 повече от Нотингам Форест, който е на втората позиция.

Още от самото начало стана ясно, че Шефилд Уенздей няма да има проблеми и Ияд Хамуд откри резултата, засичайки центриране от ляво на Майкъл Елъри в 16-ата минута. През второто полувреме два пъти се разписа Конър Грант, за да оформи крайното 3:0. Второто попадение беше отбелязано след 13 поредни паса от отбора на гостите, без топката да бъде пипната от противника.